Ech, ten facebook. To przez niego jest tu na blogu mniej. Mniej zdjęć, mniej treści i obecności. Bo tam szybciej, łatwiej, no i odzew widoczny od razu. I piszę tam, że szukam ciekawych tematów, a przecież mam je tuż pod nosem. To te zdjęcia, które wrzucam na profil I like photo na facebooku właśnie!
Dlatego dziś rozwijam temat.

Pojawiło się ostatnio jedno zdjęcie z sesji dla magazynu 'Interview’, napisałam, że numer wrześniowy kusi. Z jakiegoś powodu uznałam za najlepsze tylko to jedno zdjęcie, a tymczasem reszta sesji wcale nie jest gorsza, sami zobaczcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trudno powiedzieć co jest motywem przewodnim, jaki jest tytuł sesji. Mamy tu elegancję i nonszalancję. Stroje na zimę, ale i na… hmmm… specjalną okazję. A może mamy oto przed sobą współczesną księżniczkę kochającą ekstrawagancję? Jakkolwiek by nie było – fotografie cieszą oczy. To fotografia modowa w najlepszym wydaniu. Co więcej, niepotrzebne tu były jakieś niezwykłe plenery na końcu świata. Perfekcyjna sesja w studio.

 

 

Autorem zdjęć jest znany i ceniony francuski fotograf mody Patrick Demarchelier. Od lat pracuje z największymi, zarówno z magazynami, jak i markami czy znaczącymi nazwiskami w świecie mody. W tej sesji współpracowała z nim modelka Anna Ewers.

 

fot. Patrick Demarchelier

I like photo na facebooku – zapraszam.